Topenářské práce

Poctivé topenářské práce sníží vaše výdaje o desítky tisíc korun ročně

Platíte majlant za vytápění rodinného/bytového domu, obchodního centra nebo třeba výrobní haly? V takovém případě máte jedinou možnost – modernizaci celého systému. Díky novým technologiím ušetříte desítky až stovky tisíc korun ročně. Jaké máte možnosti?

Co vše můžete čekat od topenářských prací?

Topenářské práce mají jediný cíl – zajistit vám spolehlivé, úsporné a efektivní vytápění. Samozřejmě myslíme i na ekologický provoz.

Toto řemeslo vám pomůže rovnou v několika situacích:

  • Chystáte se na výstavbu nové budovy – nechte si vypracovat projekci vytápění. Získáte komplexní návrh nejefektivnějšího systému pro svou stavbu. Dočkáte se úvodní studie, vyřízení potřebných povolení, realizační dokumentace i finální inženýrské činnosti.     
  • Chcete efektivnější a levnější vytápění současné budovy – nechte si navrhnout a nainstalovat moderní systém (zdroj tepla, regulaci, rozvody i samotné topení). Díky správnému řešení můžete ušetřit klidně až 70 % výdajů.          
  • Chcete udržovat svůj současný systém v dobrém stavu – jednou za čas si k sobě pozvěte odborníky a nechte je udělat kompletní servis. Pravidelná údržba, čištění, odvzdušnění radiátorů, bezpečnostní revize topení a občasné opravy vám ušetří spoustu peněz i starostí.
  • Koupili jste si nový spotřebič a potřebujete ho připojit – topenářské služby můžete využít i pro běžnou výměnu radiátorů, instalaci plynového kotle nebo třeba zapojení termostatu.

Ušetřete až 70 % výdajů za vytápění

Specializujeme se hlavně na návrhy a instalace ekologických zdrojů vytápění (solární systémy, tepelná čerpadla, plynové kondenzační kotle a kotle na biomasu). Ty můžeme připojit k ústřednímu, podlahovému i radiátorovému topení.

Pojďme se společně podívat na výhody jednotlivých zdrojů:

  • Solární systém – využívá energii získanou ze slunečního záření. Dokáže pokrýt až 70 % celkových ročních požadavků na vytápění (po většinu roku budete vytápět téměř zdarma).            
  • Tepelné čerpadlo – odebírá teplo ze svého okolí (země, vzduchu, vody) a převádí ho na využitelnou energii. Díky tomu dokáže ohřát vodu a vytopit vaši budovu o 70 % levněji než většina běžných zdrojů. Navíc vám umožní získat zvýhodněnou sazbu od dodavatele elektřiny (sekundárně ušetříte i za svícení, nabíjení, používání spotřebičů…).         
  • Plynový kondenzační kotel – používá plyn jako zdroj energie. Dokáže využít 98 % potenciálu tohoto paliva (přibližně o 30 % více než u klasických plynových kotlů). Navíc produkuje o 50 % méně emisí. Při pálení plynu v běžném kotli totiž vzniká vodní pára, která jde komínem ven. Plynový kondenzační kotel tuto páru naopak zachycuje a používá ji jako dodatečný zdroj.        
  • Kotel na biomasu – používá dřevo, štěpku, pelety či brikety jako zdroj energie. Poskytuje 95% účinnost vytápění.     

Řekněte si o efektivní vytápění na míru

Chcete si užívat spolehlivé, úsporné a efektivní vytápění? V tom případě si rozklikněte kontakty.

Naši odborníci z K Mont Choceň s.r.o. už od roku 1999 provádí komplexní topenářské práce pro rodinné/bytové domy i komerční/průmyslové budovy.

Přijedeme za vámi kamkoliv po celém Královéhradeckém i Pardubickém kraji (nejrychleji se s vámi setkáme ve Vysokém Mýtě).

Zajistíme vám studii, projekci, dodávku i montáž centrálního/lokálního vytápění na míru. Poradíme si také s technickým zařízením budov, domovními/průmyslovými plynovody i rozvody a zásobníky LPG. Myslíme i na dlouhodobý servis a pravidelné prohlídky.

Zajímá vás ceník? Kontaktujte nás a sdělte nám své potřeby a požadavky a my na základě toho dokážeme specifikovat cenu.